ŠD II. oddělení - taneční odpoledne

Občas zahodíme všechny hračky a jdeme "trsat". Koukněte se, jak nám to jde.

Takto jsme řádili, dokud nám to nezatrhli.

ŠD II. oddělení - zábavný a vědomostní kvíz

Děti si zpříjemnily odpoledne malým vědomostním kvízem

ŠD II. oddělení - podzimní soutěž

V říjnu proběhla v ŠD - II. oddělení podzimní soutěž

ŠD I. oddělení - soutěž na téma podzim

Dne 30. září proběhla v 1. oddělení ŠD soutěž ve 4 družstvech na téma "podzim".

Halloween 2021 na 1. stupni

Na pondělí 1. prosince 2021 paní učitelky z prvního stupně a žáci z devátých ročníků připravili jak pro rodiče tak i pro děti všech věkových skupin HALLOWEEN a výstavu dýní. Sice nepřálo počasí, takže výstava dýní se musela uskutečnit na chodbě školy, ale strašidelná prohlídka sklepení proběhla podle plánu. Zde si deváťáci připravili strašení, všichni měli nádherné masky, takže ze sklepení se často ozýval křik. Celou akci zahájila Markéta Suková, jak jinak, strašidelnou písní a všichni s k ní přidali. Návštěvníci si mohli dát horký čaj na zahřátí, také dýňovou polévku a nesmělo chybět nepřeberné množství sladkostí, které připravily paní učitelky.