Podzimní rybářský závod mládeže v LRU 2021

Dne 4. 9. se uskutečnil dětský rybářský závod ve Šluknově na revíru nádrž Šluknovská. Závodu se zúčastnili mladí rybáři z MO ČRS Velký Šenov a Šluknov v celkovém počtu 20 závodníků. Závod byl rozdělen na dvě kola, mezi kterými byla přestávka na občerstvení. Mladí závodníci si lov ryb udicí velmi užili, nejen díky početným úlovkům, ale také díky podpoře svých rodinných příslušníků a krásnému slunnému počasí. Vyhodnocení závodu proběhlo ve dvou kategoriích, a to mladší žáci do 12 let a starší žáci nad 12 let včetně. V kategorii mladší žáci se umístili na prvních třech místech: 1. místo - Zellerová Alena (MO Velký Šenov), 2. místo - Jahodová Martina (MO Velký Šenov), 3. místo - Doležalová Zuzana (MO Velký Šenov). V kategorii starší žáci se umístili: 1. místo – Nepovím Ondřej (MO Šluknov), 2. místo – Bolíková Františka (MO Šluknov), 3. místo – Rejzek Filip (MO Velký Šenov). Všichni  závodníci si odnesli krásné hodnotné ceny, díky kterým si doplní své rybářské výbavy. Na organizaci závodu se podíleli rybáři z MO ČRS Velký Šenov a MO ČRS Šluknov a ukázali tak dobrou spolupráci mezi oběma organizacemi. Poděkování si zaslouží všichni organizátoři a sponzor akce město Velký Šenov.

Vedoucí rybářského kroužku: Borovka Antonín, Doležal Jaroslav