PREZENTIÁDA 2022

Jdeme do FINÁLE!

A jak se to stalo??

Dne 31.3. jsme se zúčastnili krajského kola prezentiády v Ústí nad Labem. Naší školu reprezentovali Milan Turyna a Lucie Žáková z 9.A. Náš tým si vybral téma „Coby kdyby..“. V krajském kole soutěžilo osm týmů, z nich jsme se umístili na druhém místě! :)

Věřím, že umístění bylo odměnou za pravidelnou přípravu a trénink prezentačních schopností. Bylo vidět, že oba naši soutěžící měli velkou radost a také se posunuli opět dopředu. Díky umístění na druhém místě postupujeme do grandfinále (celostátního kola). Tak nám držte palce! :)

Porota náš tým zmínila i v článku na webu: „Se stříbrnou medailí a postupem do Grandfinále odjíždí domů ZŠ Velký Šenov. Tým Jelimáni strhl pozornost příjemným přednesem a zajímavým tématem „Co by kdybychom mohli cestovat do minulosti?“. Kladně hodnocena byla bohatá interakce jak s publikem, tak s porotci.“