Divadelní kroužek v Domě s pečovatelskou službou

Před Vánocemi navštívil náš školní divadelní kroužek Dědis místní dům s pečovatelskou službou. Záměrem bylo potěšit obyvatele tohoto domova vánočním programem. Atmosféra návštěvy byla nádherná. Dámy vyzdobily společenskou místnost a všem to moc slušelo. (Jak za dobrých časů, když se šlo do divadla, tak v nejlepším.) Naši herci předvedli pásmo vánočních koled a písní, zahráli divadélko o zvířatech z betléma, muzicírovali na ozvučené trubky a bylo i sólo na flétnu (Eliška Kuberová je fakt talent.) Na závěr vystoupení obdarovaly děti obecenstvo krásnými korálkovými vločkami, které vytvořili žáci z II. stupně. Dámy nás na oplátku podarovaly za koledování sladkostmi. …protože setkání bylo více než příjemné, domluvili jsme se, že do Domu s p.s. bude docházet, vždy když nacvičíme něco nového.