Věda na kouli

Minulý týden ve středu (12. 4. 2023) jsme se se žáky 6. B vydali na ZŠ do Krásné Lípy, abychom si na vlastní kůži vyzkoušeli jejich novou digitální učebnu. Nejprve se děti seznámily s digitálním zařízením, které mají k dispozici (hodně zařízení máme už i my :-)), poté jim byla představena koule, kde se vzala, kolik stála atd. a pak už to začalo. Promítání bylo úžasné, dětem se dostalo i výkladu, ale protože už jsme vesmír znali z podzimu, bylo málo dotazů, které děti nevěděly :-)

Po promítání nastala virtuální realita, kterou byly děti naprosto unešené a prohlídku jsme zakončili testem v aplikaci Kahoot, která se dětem také moc líbila.

Jejich zhodnocení si můžete přečíst zde ->

• Dnešek jsem si moc užila. Bavilo mě to. Nejvíc se mi líbila ta koule a cesta vlakem. Bavilo mě dělat ty testy a být s holkama. Dnešku dávám 10/10.
  • Dnešní den byl zábavný, všichni jsme se naučili něco nového, všichni jsme si to užili, bylo to hezké. 10/10.
  • Dnešní den byl super, nejvíc mě bavil Kahoot a VR (virtuální realita). Výlet se mi moc líbil, proto dávám 11/10.
  • Dnešek bych zhodnotila 10/10. Moc mě to bavilo, byla sranda.
  • Promítací koule byla úžasná. Celkově ten výlet byl nejlepší ze všech. Hodně mě to bavilo. Dávám tomu nekonečno/10.
  • Takže bylo to mega super, bylo to velké.
  • Bylo to skvělé, výborné, úžasné, nejlepší. Dávám 10/10.