Úkoly pro 1. třídu

Dobrý den vážení rodiče,

ráda bych Vám tímto způsobem předala DÚ na dnešní den a zároveň Vás požádala o spolupráci na jejich plnění. Úkoly budu pravidelně aktualizovat. Je dobré je vypracovávat pravidelně, aby se pak nekupily.

Pokud pošlu úkol ve formě pracovního listu a vy si ho nebudete moci vytisknout, můžeme se telefonicky domluvit a já ho ve škole vytisknu. Vy si pak v určený čas úkol případně vyzvednete. Jestliže budete chtít s něčím poradit, ráda vám poskytnu konzultační hodiny.

Telefon.kontakt – 607 501 852

mail – makudaku@atlas.cz

Dobrý den milé děti,
ať venku řádí tornáda, povodně či koronavirus, škola jede dál.
Od tohoto dne Vám začíná DOMÁCÍ ŠKOLA.
Buďte, prosím - pracovití, svědomití a poctiví a veškeré domácí úkoly vypracujte.

Dnes je středa 11.3. a Vás čekají následující úkoly.

Slabikář – dočtěte  str. 49, nezapomeňte dokreslit obrázek ke článku
                   str. 50 cvičení Kouzelníček - písmeno v závorce nahraď písmenem za pomlčkou a napiš psacím písmenem,  modrý trojúhelníček – spoj otázku s odpovědí, otazníček – vybarvi políčko se správným slovem k obrázku, puzzle – hledej protiklady – malý x velký…

PS ke slabikáři – dodělat str. 27
Písanka – str. 11 – procvičování dvojhlásky eu