Úkoly na 7.5. - 8.5. (čt. - pá.) + víkend

Dobrý den, na začátku dnešního vzkazu bych chtěla ocenit všechny děti, které se nezalekly výzvy a šly do toho. Nebylo to vůbec jednoduché. Limit 8 minut byl "drsný". Pamatujte si ale jedno přísloví "Trénink dělá mistra." Tak tedy - klobouk dolů před všemi, kteří do toho šli. Máte mé uznání.

Ještě bych chtěla upozornit všechny děti, že v neděli bude Den MAMINEK. Pokud byste rádi mamince něco udělaly, můžete se inspirovat videem, na kterém se připravuje přáníčko. Přáníčko maminku určitě potěší, ale radost můžete udělat i jiným způsobem. Buďte pozorní, milí, ochotní...a uvidíte, jaký úsměv svým chováním vykouzlíte mamince na tváři. (Pak mi dejte vědět, jestli se to povedlo. Smajlík.)

Tento týden doděláváme UČEBNICI MATEMATIKY.  Nemějte obavy, že nebudete mít nic k počítání. Příští týden Vám pošlu nové materiály, které si budete pravidelně tisknout a vypracovávat. Vy, kteří nemáte možnost tisku, obraťe se na mne, vytisknu vám pracovní listy ve škole.

7.5. - čtvrtek

Slabikář - str.84 celé Ď, Ť, Ň - podívejte se na video k této látce

PS ke slab. - nic

Písanka - str. 13 celé, procvičujeme f, F

Matematika uč..- str. 61 celé - HURÁ! Dodělali jsme učebnici.

Vystřihněte si kartičkové spoje na str. 64, přikrývejte jednu stranu sloupečku a dopočítávejte do výsledku. Trénovat můžete před každým počítáním jako rozvičku.

PS k matem. - str. 59 cv. klíče, domeček

Prvouka - str. 63 - Na výletě

8.5. - pátek

Slabikář - str. 85, cv. trojúhelník - spojujte zvířata s mláďaty, sloupeček

PS ke slab. - str. 50 - tulipán

Písanka - str. 14, píšeme Y, celé - k dispozici video

PS k matem. - str. 59 - dodělejte stránku

Prvouka - nic

VÍKEND

Slabikář - str. 50 Sova Petr nebo Petra?

PS ke slab. - str. 85, U babičky v Dubňanech

POPŘEJTE MAMINKÁM K SVÁTKU.