Ukliďme Česko

2. dubna 2022 se koná celorepubliková akce s názvem „Ukliďme Česko“, a protože nám není lhostejný vzhled naší školy a celého Velkého Šenova, tak se celý 1. stupeň ZŠ rozhodl, že využije krásného počasí, které panovalo v tomto týdnu a do této velmi prospěšné akce, se zapojit. Ve středu 23. března 2022 každá třída dostala na starost určitou část Velkého Šenova, byla vyzbrojena rukavicemi a odpadkovými pytli, a šlo se na to! Jak se nám dařilo? To posuďte dle množství nasbíraných odpadků sami! Odměnou nám byla, mimo dobrého pocitu z dobře odvedené práce, i opékačka buřtů, která proběhla na školním dvoře.

Akce se nám velmi líbila, atmosféra byla příjemná a jsme rádi, že jsem se do této prospěšné akce mohli zapojit.

Za celý první stupeň Hanka Kittelová.