Zeměpisná olympiáda

Během měsíce ledna na naší škole proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády. Přihlásilo se tolik dětí, že musely být rozděleny do dvou tříd, z čehož máme samozřejmě radost:-)

Do okresního kola z každé kategorie postoupil nejlepší řešitel -> kategorie A (6. třída) Marek Menšík, kategorie B (7. třída) Jakub Kadlec a kategorie C (8. a 9. třída) Josef Varga.

Okresní kolo proběhlo formou online koncem února, ale výsledky jsme se dověděli až v polovině března. Celí natěšení jsme poté slavili úspěch s Kubou Kadlecem, který se umístil v první "pětce". Marek a Pepa se umístili na 10. a 12. místě, což je také veliký úspěch ve společnosti škol gymnaziálního typu. Moc gratulujeme a těšíme se na další kola a úspěch v zeměpisné olympiádě.

LK a DG