Halloween 2022

Halloween na ZŠ ve Velkém Šenově

Poslední říjnové odpoledne se 1. stupeň základní školy změnil k nepoznání. V budově se strašidelně soutěžilo v 6 disciplínách pod dohledem strašidelných postav z devátého ročníku. Před školou probíhala již tradiční výstava vydlabaných dýní a za školou plál halloweenský oheň, hrála hudba, podávala se skvělá dýňová polévka, malovali se na obličej, ruce i krk děsiví pavouci. Ti nejodvážnější návštěvníci našeho odpoledne mohli navštívit i jen jednou do roka otevřené hrůzostrašné sklepení školy, kde se v tento den probouzejí ty nejděsivější postavy z celého okolí. Za splnění soutěžních disciplín si děti odnášely sladkou odměnu.

Výsledky soutěžní výstavy dýní, které se zúčasnilo 46 soutěžících, se děti dozvěděly ve středu dopoledne ve škole.

1. místo: Eliška Kuberová z 5. třídy

2. místo: Matyáš Opočenský ze 3. třídy

3. místo: Matyáš Čepela ze 3. třídy

4. místo: Bára Kubíková z 2.A

5. místo: Viktorka Kolečková z 1. třídy

6. místo: Terezka Jelínková ze 4. třídy

Na závěr bychom rádi poděkovali za hudební produkci panu Martinu Růžičkovi. Za pomoc při realizaci soutěží a sklepení žákům 9. ročníku, dobrovolníkům z řad našich rodinných příslušníků ( Zuzce Kučerové, Tomáši Štěpánovi) a kolegům z 2. stupně (P. Bydžovskému, V. Steklému, J. Zemanové a J. Doležalovi).

Kolektiv učitelek 1.st.