2. ročník výstavy RC modelů ve Velkém Šenově

5. 11. 2022 se od 9.00 do 15.00 hodin konala ve Velkém Šenově ve školní tělocvičně již 2. výstava RC modelů. Rodiče s dětmi si mohli prohlédnout nejen silniční a armádní vozidla, ale i traktory a bagry, kamiony. Byly zde i k vidění retro autíčka. Nejen děti ale i rodiče se zaujetím pozorovali předvádění jízd všech vystavených modelů, kterých bylo opravdu hodně. Někteří se vydrželi dívat i několik hodin. Děti si také mohly vyzkoušet ovládání některých autíček v dětské autoškole. Na tuto akci se sjeli modeláři z celé republiky a moc jim děkujeme, že zavítali k nám na sever, podle jejich reakcí se jim u nás líbilo a přislíbili, že k nám zase brzy zavítají.Touto cestou bychom chtěli poděkovat novému vedení města za podporu této akce a paní ředitelce školy, že nám poskytla zázemí ve školní tělocvičně.

Dušková Zdeňka