Svatý Martin

V pátek 11. listopadu jsme všichni netrpělivě vyhlíželi sv. Martina na bílém koni, který nám měl přinést sněhovou nadílku. Počasí bylo spíše jarní než sněhové, ale to nám nevadilo, protože celý 1. stupeň naší školy se proměnil na místo plné svatomartinského veselí.

Hned ráno jsme se všichni setkali v naší tělocvičně, kde dětem byly sděleny instrukce. Děti byly rozděleny do soutěžních skupin a pod vedením zkušených páťáků vyrazily do boje. Celkem pro děti bylo nachystaných 10 stanovišť, na kterých si zazpívaly, vyluštily rébusy a tajenky, zahrály si na sv. Martina, zacvičily si, vyrobily si koníky a také upekly svatomartinské rohlíčky a dokonce i perníčky! Celý projektový den byl ve znamení pohody, vzájemné spolupráce a krásných zážitků! Všichni si zaslouží  obrovskou pochvalu, nejen děti, ale i paní učitelky.

Všichni se moc těšíme se na sněhovou nadílku!

Učitelky z 1. stupně ZŠ Velký Šenov