Dětský den - 2. stupeň

Jako každý rok jsme na dětský den pro většinu dětí připravili zábavné dopoledne plné úkolů. Děti obcházely po třídách 8 stanovišť -> petanque, závod ve dvojicích na prkénkách, skákání s medicinbalem mezi nohami, kuželky, aktivity spojené s florbalem, vybíjená, ping pong a střelba ze vzduchovky. Na posledním stanovišti obdržely děti sladkou odměnu :-) Atmosféra celého dne byla vynikající, děti se aktivně zapojily a bylo hezké strávit spolu trochu času zase jinak :-)

Druhá část dětského dne se konala na hřišti, kde se z každé třídy cca 6 dětí zapsalo na fotbalový miniturnaj. Předem byly rozděleny do družstev, aby byly síly vyrovnané. Všechna družstva předváděla vynikající fotbalové výkony, atmosféra byla též vynikající.

Jednotlivá stanoviště:

Florbalové aktivity - slalom mezi kužely a ukončit střelou do branky (platný pokus pouze v případě zásahu branky). Tato aktivita se "zvrhla" v soutěž o rekord třídy a školy.

Výsledky:

1. 9.A - Szabóová V.        6.85
  2. 2. 8.B - Kadlec J.         6.90
  3. 7.A - Ludwig M.           9.55
  4. 4. 7.B - Zapletal M.    11.91
  5. 5. 9.B - Roubková K.  11.93
  6. 6. 8.A - Johanides P.  12.01
  7. 7. 6.A - Kovářová K.  12.11
  8. 8. 6.B - Žáková A.     12.42

Střelba ze vzduchovky - na tomto stanovišti si každý mohl vyzkoušet střelbu na cíl. Dobrá polovina dětí držela tuto zbraň poprvé v životě v ruce. Což nevadí, alespoň si všichni vyzkoušeli něco nového. Bylo zajímavé, že dívky byly ve střelbě lepší jak chlapci.

Nejlepší střelci :

6. ročník – K. Růžičková – 3 body