Školní výlet 4.třídy

20.6. se vypravila naše 4.třída na školní výlet do Děčína na místní historický klenot – Děčínský zámek. Cílem výpravy byla návštěva zámecké konírny, kde právě probíhala výstava PLANET A  EXOPLANET (planety mimo naší Sluneční soustavu) s doprovodným programem a Cesta alchymisty – bojovka ve venkovních prostorách zámku. I přes velké parno, které stěžovalo putování, se všichni stali Magistry alchymie I. řádu. Dokonce i glejt na to máme. A kromě toho…..pávi a maličké pávě (statnému pávovi se nějak zalíbila Jaruška, ze samé lásky by ji nejradši klovnul), palačinky všeho druhu, gulášovka ze sóji, hranolky, mraky zmrzliny, nákupy v íčku, hledání kešky, běhání po nádvoří, růže ze zámecké zahrady, výhledy na Děčín, galerie, selfíčka všech možných úhlů, cesta vlakem (ze které ale mnozí nic neměli, nýbrž a proto byli přilepení k mobilům). Cíl výletu splněn – někam jet, něco vidět a VŠECHNO utratit. …. jo a ještě nakrmit holuby (pamatuji si jen Lukáška, který byl možná Arnoštkou). Po naší návštěvě se z letců stali chodci, protože tak překrmené holuby ještě Děčín neviděl.

Za 4. třídu TU D.K. a naše posila M.Vébrová