HURÁ DO ŠKOLY!!!

Komu by se chtělo po prázdninách do školy?! A zvláště za takového počasí, kdy slunce hřeje o sto šest a na nebi je azuro. Blažence Prázdninové alias Bláže Pláže (civilním jménem Monice Vébrové) rozhodně NE!!! Proto si pro nás, celou Malou školu, připravila sranda sportovní dopoledne – Začínáme po prázdninách - na hřišti.

„Aspoň o chlup si prodloužit prázdninovou pohodičku.“ A tak jsme ve středu 6.9. naklusali všichni na tréninkové hřiště a po společném nástupu to začalo. Disciplíny byly vskutku originální. Ocásková honěná, plyšáková štafeta, skákání na ušatém míči, přetahovanda, vybika dvojic, běh s novinami (ne v podpaží, ale na hrudi…zajímavý fyzikální jev výsledku vektorového působení rychlosti a odporu vzduchu v praxi). Středeční den měl samé bonusy. 1. zasportovali jsme si, 2. nasmáli jsme se, 3. všichni jsme se po prázdninách přivítali, 4. poznali jsme nové děti, 5. provětrali jsme se a opálili, 6. vyřvali jsme se, 7. NALADILI JSME SE NA ŠKOLU. ….a to byl vlastně záměr naší Blaženky. Hurónským „ŠKOLE 3X NAZDAR“ jsme tedy konečně v závěru přijali myšlenku, že ŠKOLA VÁŽNĚ ZAČÍNÁ.