Florbalový turnaj – Varnsdorf 2023

V úterý 14. listopadu se mladší žáci a v pondělí 4. prosince starší žáci naší školy zúčastnili florbalového turnaje ve sportovní hale ve Varnsdorfu. Jednalo se o okrsková kola. Soupeřilo se systémem „každý s každým“. Vítěz každé skupiny postoupil do finálových bojů o vítěze okresu Děčín. Naši mladší žáci se umístili ve skupině na pátém místě a starší žáci na čtvrtém místě. Všem hráčům obou kategorií děkuji za bojovnost i slušné chování během celého turnaje.

Kategorie III. - mladší žáci, družstvo ZŠ Velký Šenov (14.11.):

Štěpán Hák, Viktor Rajman, Tomáš Racsko, Marián Špáta, Jakub Bílý, Matěj Knap, Tobiáš Janda, Michael Šic

Kategorie IV. - starší žáci, družstvo ZŠ Velký Šenov (4. 12.): Štěpán Hák, Viktor Rajman, Jan Hanisch, Jakub Kuchta, Jiří Vaško, Jakub Kadlec, Petr Kraus, Jan Sádovský a Antonín Záhorka.

David Goth