Vánoční den otevřených dveří 2019

Ve čtvrtek 19. prosince 2019 proběhl tradičně na naší škole Den otevřených dveří.

Vánoční den otevřených dveří 2019

Všichni zaměstnanci společně s dětmi se na tomto dni podíleli. Ve sváteční atmosféře děti zahrály živý BETLÉM, předvedly tancování s písničkami a scénkami, také jako překvapení proběhl tanec učitelů a na závěr koncert dětí s flétničkami. Užili jsme si vánoční atmosféru, popovídali s přáteli, ochutnali jablíčka v čokoládě, jablečný závin s čajem . Oproti loňskému roku přišlo o hodně více návštěvníků, někteří se ani nevešli do tělocvičny na představení. Druhý den jsme obdrželi ve škole tento dopis – potěšil nás a alespoň víme, že jsme lidem v tom předvánočním shonu udělali radost.

Dobrý den,

včera jsem se zúčastnila v tělocvičně na školní besídce s hodně bohatým krásným programem vašich dětí a učitelů. Bylo to moc pěkné, dalo to učitelům spoustu práce navíc zapojit tolik dětí, aby se naučily scénky, písničky, tanec. Děti v dnešní době jsou jiné, než bývávalo, a něco udělat navíc nejsou lačné a vám učitelům to dá mnohem více práce. Již dole při příchodu velice hezké přivítání výrobky z keramického kroužku, pohoštěním ze školní kuchyně - prostě mě to zahřálo u srdíčka, a pak ten krásný program vás všech, třídy krásně vyzdobené, ty krásné pomůcky, které mohou mít k daným předmětům. Bylo to pro mně velice emoční, jak málo jsem si toho ve škole považovala před 60 lety............
Ještě jednou moc děkuji za krásný program pro spoustu rodičů a prarodičů, pro děti, bylo to úžasné, všude pořádek a čisto.
Přeji všem hezké Vánoce a hlavně to nejcennější - zdraví do dalšího roku.
Monika Sudová , Velký Šenov

Dušková Zdeňka