Školní turnaj v MINIKOPANÉ 2021

Po roční covidové pauze se v pondělí 13.září uskutečnil na tréninkovém hřišti SK Velký Šenov turnaj v minikopané. Účastnila se ho smíšená fotbalová družstva druhého stupně a přišla i celá řada spolužáků povzbuzovat a fandit.

Za pěkného počasí se hrálo ve dvou skupinách: A-mladší žáci, B-starší žáci. Vítězem celého turnaje se nakonec stalo družstvo třídy 9.A, které obdrželo putovní pohár. Všechna družstva dostala navíc za odměnu sladkosti.

Měli jsme pěkné sportovní odpoledne, kterého se zúčastnilo přibližně 70 dětí naší školy, a již nyní se těšíme na příští ročník. Poděkování patří nejen učitelům, kteří se na organizaci fotbalového turnaje podíleli, ale i vedení SK Velký Šenov za propůjčení travnaté plochy. Fotografie z turnaje jsou umístěny na www stránkách školy.

Přikládáme pořadí umístění tříd:

1.místo – třída 9.A

2.místo – třída 8.A