Základní škola Velký Šenov, okres Děčín

Informace k výuce - Od 19. 4. začíná rotační výuka pro 1. stupeň
Na dnešním jednání Krizového štábu Ústeckého kraje sdělila paní doktorka Šimůnková (ředitelka KHS), že nebude prodlouženo mimořádné opatření Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje č. 1/2021 (viz příloha), které se týkalo specificky okresu Děčín. Od pondělí 19. 4. 2021 by se tedy školy a školská zařízení, na území Ústeckého kraje, měly řídit opatřeními stanovenými na úrovni ČR.

Výuka začne dle informací zveřejněných v minulém týdnu.
Zápis do 1. ročníku základní školy ve Velkém Šenově pro školní rok 2021 - 2022

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, potěšilo nás, že jste se rozhodli zapsat své dítě do prvního ročníku na naši školu. Ale vzhledem k opatření MŠMT k organizaci zápisů pro školní rok 2021/2022 budou zápisy probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole (zápis je určen pro děti narozené v období od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2015) Zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů.

Zobrazit všechny

Zobrazit všechny

Dnes 19.4.2021 pro Vás vaříme

Polévka: hovězí vývar celestinské nudle (A: 01a,03,09)