Pohled do minulosti

V přízemí na chodbě naší školy si žáci mohou prohlédnout nástěnky, které jsou věnované fotografiím obyvatel ze Šluknovského výběžku a dále jsou zde ukázky kreseb žáků ze začátku 20. století – přesně z roku 1911 – 1912.

Vánoční den otevřených dveří 2019

Ve čtvrtek 19. prosince 2019 proběhl tradičně na naší škole Den otevřených dveří.

Fotosoutěž - vyhodnocení

V letošním školním roce jsme vyhlásili fotosoutěž na téma ZVÍŘATA. Soutěžící mohli fotit všechna zvířata, co je zaujala. Každého zaujalo něco jiného, ale nejčastěji se na fotografiích objevovaly domácí mazlíčkové.

Procházka vánoční Prahou

Tak jako každý rok, tak i letos jsme se sedmými ročníky vyrazili do vánoční Prahy. Počasí nám přálo, svítilo sluníčko a bylo docela teplo.

Den otevřených dveří se bude konat 19.12. od 15:30 do 17:00 v budově II. stupně

15:30 - ŽIVÝ BETLÉM v tělocvičně
16:00 - V tělocvičně zpívání dětí z I. stupně + překvapení učitelů
16:30 - Koncert ZUŠ ve druhém patře

Projektový den

V pátek 18. října proběhl na naší škole projektový den, při kterém každá třída měla za úkol výtvarně zpracovat z odpadového a přírodního materiálu zvíře. Naše třída měla motýla – perleťovce velkého.

Druhé kolo DUHY v Rumburku

Ve čtvrtek 17. října se v Rumburku uskutečnilo 2. kolo letošního ročníku soutěže DUHA a bylo zaměřeno na počítače.

Návštěva knihovny ve Velkém Šenově

V rámci českého jazyka a Evropského dne jazyků jsme se 6. a 7. ročníkem navštívili knihovnu ve Velkém Šenově.

DUHA V BAZÉNU - 1. KOLO 2019

Ve čtvrtek 26. září 2019 začala letošní Duha prvním kolem tradičně v bazénu v Rumburku. Přijeli jsme na čas, takže moc času na rozplavbu nebylo.

Evropský den jazyků

V rámci českého jazyka jsme si 26. září 2019 připomněli Evropský den jazyků. Děti vypracovávaly projekty s různým zaměřením.